Raymond Weil Don Giovanni Horlogeband Kalfsleer Zwart 28mm

Raymond Weil Don Giovanni Horlogeband Kalfsleer Zwart 28mm
Raymond Weil Don Giovanni Horlogeband Kalfsleer Zwart 28mm Raymond Weil Don Giovanni Horlogeband Kalfsleer Zwart 28mm

    Opties

€249,00
 In winkelmandje

Een originele Raymond Weil horlogeband voor Don Giovanni horloges die een 28mm brede horlogeband nodig hebben (zoals de 2801, 2812, 4875, 4876 en 4878 - dit nummer staat op de achterant van de horlogekast!). Deze horlogeband is gemaakt van soepel kalfsleer en is verkrijgbaar in de maten L en X. De band komt met de originele stalen Raymond Weil gesp (die verwijdert kan worden bij gebuik van de eigen RW vouwsluiting of goudkleurige gesp).

LET OP! Deze horlogeband past alleen aan de Don Giovanni modellen die een 28 mm brede horlogeband nodig hebben (zoals de 2801, 2812, 4875, 4876 en de 4878), en dus niet aan de modellen die een 26mm brede horlogeband nodig hebben!

Deze horlogeband is nieuw en origineel, gemaakt voor Raymond Weil. Deze horlogebanden worden door Raymond Weil niet meer geproduceerd en zijn bijna nergens meer te krijgen. De band heeft easy exchange bandpennen, waardoor het makkelijk zonder gereedschap zelf aan het horloge te bevestigen is.

Deze horlogeband is verkrijgbaar (=) in de volgende maten:

Breedte band in mm: 28
Breedte band bij gesp (mm): 22
Dikte band bij kast (mm): 5,5
Lengte:  
L - 20 cm (7,5/12,5 cm)
XL - 22 cm (9,5/12,5 cm)

* Het bandje op de foto dient als voorbeeld en kan van een bandje met een andere breedte zijn gemaakt.
Merk Raymond Weil
Type Don Giovanni
Kleur zwart
Materiaal leer
Soort leer kalfsleer
Structuur glad
Voering leer
Lengte excl. gesp zie tabel
Dikte horlogekant/punt zie tabel
Gevuld nee
Type sluiting gesp
Materiaal sluiting rvs
Breedte bij sluiting zie tabel
Waterdicht nee
Handgemaakt ja
Prijscategorie € 75,- en meer